Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Rozdziały

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rekreacyjna uzbrojona Burlaki

Burlaki(Rozdziały + 20 km)

124 000 zł1 150 m² 107,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: na sprzedaż działka w miejscowości Burlaki, gmina Zatory, powiat pułtuski. Cicha okolica z dogodnym dojazdem do Warszawy. Blisko rzeki i lasu. Dojazd z Warszawy zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Lipa

Lipa(Rozdziały + 12 km)

53 640 zł894 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny kompleks 16 działek budowlanych (1 sprzedana) położonych w miejscowości Lipa, w gminie Pułtusk. To idealna propozycja zarówno dla osób planujących budowę domu, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Gnojno

Gnojno(Rozdziały + 9 km)

260 000 zł35 m² 7 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:746 m²

Na sprzedaż domek letniskowy w atrakcyjnej miejscowości Gnojno. Położenie: nieruchomość znajduje się w województwie mazowieckim, w powiecie pułtuskim, gminie Pułtusk,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Wyszków

Wyszków(Rozdziały + 23 km)

899 000 zł155,92 m² 5 765,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Ciekawa oferta domu. Wszystkie media. Budynek piętrowy podpiwniczony, konstrukcji murowanej z dachem dwuspadowym, krytym blachą. Forma prosta, gabarytowo i estetycznie tworzy z pobliską.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Szkolna

Leszczydół-Nowiny(Rozdziały + 18 km)

184 700 zł1 421 m² 129,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkową nieruchomość działkę budowlaną położoną w jednej z najładniejszych części miejscowości Leszczydół Nowiny. To jedna z ostatnich.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Karniewek

Karniewek(Rozdziały + 23 km)

157 000 zł1 000 m² 157 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w jazzhouse! Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Kariewek, gmina Pokrzywnica, powiat pułtuski. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 26x39. Cena 157000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Blochy

Blochy(Rozdziały + 22 km)

249 000 zł3 043 m² 81,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w cichej i spokojnej okolicy. Może służyć do zamieszkania całorocznego jak.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pułtusk

Pułtusk(Rozdziały + 16 km)

539 000 zł57,70 m² 9 341,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,7 m2, znajdujące się w Pułtusku. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze budynku, gotowe jest do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Wyszków

Wyszków(Rozdziały + 23 km)

899 000 zł175 m² 5 137,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 695 m²

Nowoczesny dom przy lesie z prywatnym stawem | działka 4695 m | 50 km od Warszawy Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim, położony na wyjątkowej działce o powierzchni 4695.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Pułtusk

Pułtusk(Rozdziały + 16 km)

590 000 zł300 m² 1 966,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Niepowtarzalna oferta na sprzedaż kamienica do rewitalizacji, przebudowy w samym centrum starówki w Pułtusku. Kamienica o powierzchni 300m2 z możliwością rozbudowy w górę lub.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Rozdziały

Rozdziały,mazowieckie

285 000 zł8 600 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Witam,posiadam na sprzedaż Siedlisko we wsi Rozdziały, gmina Obryte. Działka zabudowana domem mieszkalnym,murowanym,krytym blachą, cztero-izbowym,stodoła murowaną,krytą eternitem,oborą murowaną.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij